19 September, 2009

C&A Ganimetlerim
Hiçbir mağaza için ön yargım yoktur her yerden kendime uygun bir şeyler bulabilirim. C&A de bu anlamda sevdiğim mağazalardan biri. Kardeşim bana şaşırıyor- o karmaşada nasıl bunları bulabiliyorsun diye ama buluyorum işte:) Mağaza deşmeyi sevdiğimi söylemiş miydim? Kenarda köşede tek kalmış bişeyleri, altlara sıkışmış küçücük ucuz bir bluzu hemen bulurum. Burnum iyi koku alır:) Bayram öncesi ganimetlerim bunlar işte. Yandaki babete yapıştım resmen. Bu yıl leopar çok moda ve artık herkeste var, malum ben de ayakkabıları çabuk eskitemem alıp- atmak da olmaz. İşte bu babetim yılan derisi gibi, hem leopar modasına uygun, hem de pek modası geçmeyecek bi parça.. Siyahla da krem rengiyle çok rahat giyilebiliyor. (aslında her renkle) Bir de daha önce C&A den aldığım pabuçların rahatlıgını bildiğimden tereddüt etmedim. Gerçekten de rahat çıktı, birkaç gündür ayağımda. Giysi mağazalarında satılan ayakkabılara karşı önyargım var ama C&A yi kesinlikle öneririm.
Bu arada babet (39 TL)Bir de duramadım şu küpeleri aldım. Küpesiz evden çıkmamak gibi bir durumum var benim.. Mutlaka ama mutlaka küpe takarım. Hatta uyanamadıgım günler geç kalırsam diye çantamda duran acil durum küpelerim bile var. Herşeyle uyabilecek bir şeyler:) Tavuskuşu modelini de her yerde görüyorum ama tüylü olanları çok sık takabileceğimi sanmıyorum o yüzden üstteki tam bana göre:) Alttaki küpeyi de çok sevdim herşeyle takabileceğim cinsten...
(Üstteki küpe 6.90- alttaki ise 10.90 TL)


İşte benim bayramlıklarım bunlar:) Gerçi eşim çalıştığı için bi yere gidemeyeceğiz ama olsun ben de giyip evde otururum:))

5 comments:

 1. Anonymous4:17 PM

  güle güle giy, güle güle tak, bayramin kutlu olsun canim...

  ReplyDelete
 2. Rahsancım, teşekkür ederim, sana da iyi bayramlar:)

  ReplyDelete
 3. biliyormusun, C&A´yi ilk Türkiye de gördügümde tuhaf olmustum.
  cünkü pekte internasyonal bir sirket degildi benim gözümde.

  hala alisamiyorum biliyormusun C&A´yi görmeye :)

  küpelerini sevdim ben sanki :)
  güle güle kullan

  ReplyDelete
 4. Anonymous5:53 AM

  güle güle kullan
  bende c&a'ya bayılıyorum
  tabii herşeye değil ama çocuk bölümü özellikle çok güzel kendi bebişim için bir sürü şey alıp hazırladım ordan
  açıkcası ne yalan söyliyim o kadar kargaşa o kadar da çok alınacak parça demek gibi geliyor bana da:)
  bende senin gibi bişiler aranıp bulmayı seviyorum
  güle güle kullan cicilerini
  bende bir yeşil bot beğendim c&a'da daha mevsimi değil diye almadım ama aklımda botta kaldı

  ReplyDelete
 5. Hersheyler, tesekkur ederim:)) Ben de çocuk reyonunu beğeniyorum, Adana'ya giderken kendi yiğenlerime hep ordan alışveriş yapıyorum:) İnşallah senin bebişin de en kısa zamanda sağlıklı doğar da giyer cicilerini:)

  Bu arada ben yeşil botu aldım:P Aynısı mı bilmem ama, bi ara fotosunu koyarım:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...