15 December, 2009

AralıkYeni bir yıla yaklasıyoruz. En sevdiğim ayın icindeyiz:)) Ne kadar sıkıntılar da olsa mutluyum:PFazlalıkları attım dolabımı gereksiz esyalardan kurtardım. Ama hala kıyamadıklarım oldu tabii:)) Makyaj malzemelerinden başladım.. Ne de olsa uğraşacak çook zamanım var dimi..

4 comments:

 1. Anonymous4:11 PM

  bugün senin blogu okudum, icim acildi, sonra bilgisayari kapatip hediye paketledim, simdi yeniden actim, yine icim acildi, seni okumayi seviyor muyum ne?!

  ReplyDelete
 2. He he ben de çok seviyorum Aralık'ı :))

  Benim kocacık da maalesef askere evliyken gitti :( çok zordu bizim için. Uğurladıktan sonra eve girdiğim ilk an bilgisayarı görüp ağlıyor, dolabı açıp yarım kalan kolasını görüp oracığa çöküp geberiyordum ağlamaktan. Ama insanoğlu kadar dirençli başka bir canlı yok herhalde.. Kısa sürede alışıp koşullara göre şekil alabilip yaşayabiliyoruz neyseki ..

  Bir de işe geliyor olmam terapi gibi geliyordu. Yoksa bütün gün düşünsem çıldırırdım herhal.. 5 maaş/ 5 regl gibi kendimi şartlamıştım. İşe yarıo falla :)) Duuurrr daha buradan illere düşünce şafak sayacağızzzzzzz birlikte:))

  Sen de iyi şeyler düşün cnmmm, işe gidiyorsun, sevdiklerin destekçin ve blogunnn var :pp

  uzun oldu birass ama sana güç verecekse daha da yazabilrim cnmmmm :))

  ReplyDelete
 3. bu kızlardaki makyaj malzemesi hastalığı nedir bilemiyorum. sen bu ürünlerin satışlarını yapıyor musun peki?
  benim yeğenim bu tarz ürünlerin satışını yapıyor ve her yanıma geldiğinde erkek ürünlerinden bana üçer beşer tane kitliyor. daha geçende çok hoş koku diyerek kütük kokusu sattı bana. bildiğin kütük kokusu ya.

  ReplyDelete
 4. Rahsan, pamuklu sekersin sen, ben de seni çok seviyorum:))

  Çidoo, ne güzel yazmışsın:) Sağol:P

  Sürüden ayrılan koyun, hayır hepsi beniim:) Satmıyorum sadece alıyorum:) Çok seviyorum naapiim:P

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...