23 January, 2008

Stacey Kent


Biraz gec oldu ama tesadufen kesfettim kendisini..Insanin icini oksayan bir sesi ve sarkilari var.


Ben cok sevdim:))
***What a wonderful world yorumu da guzel:))

5 comments:

 1. bu guzel sarkı eslıgınde ılk yorumumu bırakıyorum:) butun yazılarını okudum:P ya ama cok resım koymamıssın hep koyucam demıssın ama yok:) basına aldın belayı:)

  ReplyDelete
 2. Yass, hosgeldin:))cok haklısın..Senin de demenle aklıma geldi, Deniz de sormustu kına fotografı ekledim simdi:)) Bundan sonra daha fazla foto ekleyecegime emin olabilirsin cunku onceden kardesimin makinesini kullanıyordum, artık kendi makinem var:))

  ReplyDelete
 3. Nerde kına fotografı ayol! İlgili yazıya mı eklenmiş, gidip bulayım bari... Benim gibi Norah Jones hayranı için bir alternatif. "Norah bayılttın ha..." dediğimde o modda azıcık daha canlanmak istenirse şahane olur. Ayrıca blüzü de pek dekolte olmasına karşın beni hayran etti. Az kapalısı, tam bana göre :)

  ReplyDelete
 4. Anonymous3:33 AM

  Şarkı güzel gerçekten. Resimleri bende merak ettim yahu

  ReplyDelete
 5. Deniz, bende çok severim Norah Jones'u, gerçekten de iyi bir alternatif oldu:)Bu arada daha güzel fotografları olmasına ragmen ben de bluzunu begendigim için bu fotografı seçtim:P

  Çilekli pasta, aslında eski postlarıma baktım ekleyebilecegim bişe varmı diye ama bu saatten sonra eskilere çok dönmeyeyim de yenilerle ilgileneyim diye çok fazla bi degişiklik yapmadım:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...